Ceny żywności we Włoszech (Reggio di Calabria) na dzień 2013-09-19

Oprócz analizy średnich cen podstawowych produktów spożywczych w sklepach, możesz sprawdzić, na podstawie których danych owe średnie zostały wyliczone. Ceny żywności dodawane przez internautów łączone są w pakiety. Dzięki takiemu mechanizmowi możesz sprawdzić, w których regionach we Włoszech jest taniej, a w których drożej. Poza tym masz możliwość analizowania, w jaki sposób zmieniają się ceny na przestrzenii czasu. Bez trudu zapoznasz się z cenami jedzenia, alkoholu lub papierosów i będziesz w stanie określić, ile zapłacisz za zakupy.

Walutą we Włoszech jest euro (EUR). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 EUR = 4.3094 PLN (2018-08-13).
Ceny zostały dodane przez: Kasia.

chleb

sztuka (nie podano)

bułka

sztuka (nie podano)

masło

200g (nie podano)

ser żółty

1kg 50.42 PLN (11.70 EUR)

jajka

10 sztuk 7.76 PLN (1.80 EUR)

szynka

1kg 99.12 PLN (23.00 EUR)

pomidory

1kg 6.46 PLN (1.50 EUR)

ogórki

1kg 5.60 PLN (1.30 EUR)

ketchup

500ml (nie podano)

mleko

1l 3.88 PLN (0.90 EUR)

jogurt owocowy

150ml (nie podano)

ziemniaki

1kg 4.31 PLN (1.00 EUR)

ryż

400g (nie podano)

makaron

400g (nie podano)

mięso mielone

1kg 36.63 PLN (8.50 EUR)

filet z kurczaka

1kg 38.78 PLN (9.00 EUR)

ryby

1kg (nie podano)

olej

1l 8.62 PLN (2.00 EUR)

woda mineralna

1,5l 2.15 PLN (0.50 EUR)

coca-cola

2l 10.77 PLN (2.50 EUR)

sok

1l (nie podano)

kawa

250g 10.77 PLN (2.50 EUR)

herbata

20 torebek (nie podano)

cukier

1kg 5.60 PLN (1.30 EUR)

piwo

0,5l 6.46 PLN (1.50 EUR)

wódka

0,5l 45.25 PLN (10.50 EUR)

wino

0,75l 19.39 PLN (4.50 EUR)

papierosy

paczka 21.55 PLN (5.00 EUR)

chipsy

duża paczka 6.46 PLN (1.50 EUR)

czekolada

sztuka 8.62 PLN (2.00 EUR)

Dodatkowe informacje

Ceny innych produktów
Pieczywo kupuje się głównie na kg / średnio 2,5-3,00 EUR.
Szynki od 10,00-45,00, jeśli jest z Parmy.
Przecier pomidorowy w but. 0,7l ok. 0.80-1,00 EUR.
Mozzarelle za kg ok. 8,00.
Makaron w pacz. 0,5 kg ok. 1,00 EUR a w kg 1,80.
Oleje różne ok. 2,00 EUR, ale z oliwy od 4,00-8,00 EUR.
Ceny w restauracjach, kawiarniach, dyskotekach i pubach
kawa w barze 0,8-1,00 EUR
spaghetti 7,00-10,00 EUR
pizza od 6,00-12,00 EUR
Ceny noclegów oraz wynajmu pokoju i mieszkania
średnio w hotelu 3* - 60,00 EUR za noc na osobę
B&B 25,00 - 100,00 EUR
mieszkanie dla studentów 450/550,00 EUR /mies.
Ceny benzyny, oleju napędowego, gazu LPG oraz komunikacji miejskiej
benzyna 1,75-1,85 za litr
ropa 1,7-1,8
parking 1,00 za godz.
bilet autobusowy 1,00 w kiosku a w autobusie 1,50
Polub portal
Udostępnij stronę

Uwaga!
To nie wszystko.

Powyżej znajdują się informacje tylko z jednej miejscowości.
Kliknij w przycisk, aby zobaczyć wszystkie ceny produktów spożywczych we Włoszech
(jak również noclegów, wynajmu mieszkania, paliwa lub transportu publicznego).

Zobacz więcej cen we Włoszech
26 553
cen ze świata
107
państw
2 021
komentarzy
1 000 000
użytkowników rocznie