Reklama

STATYSTYKI od 1 sierpnia 2013 r. do 23 sierpnia 2020 r. (Google Analytics)


Portal CenyNaSwiecie.pl posiada w swojej ofercie kilka sposobów na skuteczną reklamę w internecie. Z uwagi na złożoność serwisu, klient ma do wyboru jedno z wielu miejsc reklamowych. Dzięki temu w łatwy sposób można dotrzeć do konkretnej grupy ludzi, minimalizując koszty.

1. Reklama na stronie głównej

2. Reklama w jednym spośród 195 państw
Ceny każdego państwa dzielą się na pięć kategorii: podstawowe, lokale, noclegi i wynajem, paliwo i transport oraz inne. Istnieje możliwość zamówienia reklamy w wybranych zakładkach (nawet wszystkich).

3. Reklama w jednym spośród 195 państw dla wybranego produktu
Każdy produkt przypisany do państwa posiada osobną podstronę, aby internauci mieli możliwość prowadzenia dyskusji oraz szerszej analizy.

4. Reklama dla wybranego produktu
Reklamodawca może umieścić banner do konkretnego produktu dla wszystkich państw jednocześnie - tym samym banner pokaże się w 195 miejscach

5. Reklama na stronie porównywarki cen wybranego produktu
System tworzy zestawienie cen ze świata każdego produktu. To świetne miejsce, aby zwrócić uwagę potencjalnych klientów na atrakcyjność Twoich cen.

6. Reklama na stronie porównywania cen dla dwóch wybranych państw
To jedna z ulubionych opcji naszych czytelników, dzięki której w łatwy sposób można porównać  ceny wszystkich produktów dla dwóch państw.

7. Inne...
Nie mamy żadnych ograniczeń. O tym, w jaki sposób ma przebiec kampania reklamowa na naszym portalu zależy przede wszystkim od klienta.


Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, napisz do nas.

32 432
cen ze świata
116
państw
2 419
komentarzy
1 000 000
użytkowników rocznie