Ceny w Stanach Zjednoczonych

W wybranej zakładce sprawdzisz, ile kosztują podstawowe produkty spożywcze w Stanach Zjednoczonych (w tym alkoholu oraz papierosów). Przed wyjazdem na wakacje lub do pracy musisz wiedzieć, ile będziesz płacić w sklepach za żywność. Cen w Stanach Zjednoczonych może być więcej - wystarczy, że dodasz kolejne.

Walutą w Stanach Zjednoczonych jest dolar amerykański (USD). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 USD = 3.8566 PLN (2019-12-05).

chleb

sztuka 9.45 PLN (2.45 USD)

bułka

sztuka 1.93 PLN (0.50 USD)

masło

200g 10.18 PLN (2.64 USD)

ser żółty

1kg 46.28 PLN (12.00 USD)

jajka

10 sztuk 7.71 PLN (2.00 USD)

szynka

1kg 46.28 PLN (12.00 USD)

pomidory

1kg 13.11 PLN (3.40 USD)

ogórki

1kg 8.48 PLN (2.20 USD)

ketchup

500ml 8.20 PLN (2.13 USD)

mleko

1l 5.78 PLN (1.50 USD)

jogurt owocowy

150ml 3.05 PLN (0.79 USD)

ziemniaki

1kg 7.29 PLN (1.89 USD)

ryż

400g 6.92 PLN (1.80 USD)

makaron

400g 5.75 PLN (1.49 USD)

mięso mielone

1kg 32.78 PLN (8.50 USD)

filet z kurczaka

1kg 24.10 PLN (6.25 USD)

ryby

1kg 51.10 PLN (13.25 USD)

olej

1l 13.50 PLN (3.50 USD)

woda mineralna

1,5l 6.13 PLN (1.59 USD)

coca-cola

2l 5.78 PLN (1.50 USD)

sok

1l 9.24 PLN (2.40 USD)

kawa

250g 12.71 PLN (3.30 USD)

herbata

20 torebek 11.55 PLN (3.00 USD)

cukier

1kg 5.38 PLN (1.40 USD)

piwo

0,5l 7.71 PLN (2.00 USD)

wódka

0,5l 42.42 PLN (11.00 USD)

wino

0,75l 42.42 PLN (11.00 USD)

papierosy

paczka 30.85 PLN (8.00 USD)

chipsy

duża paczka 13.50 PLN (3.50 USD)

czekolada

sztuka 7.71 PLN (2.00 USD)

strona internetowa

dla Twojej firmy zapytaj o wycenę

Dyskusja na temat cen podstawowych produktów w Stanach Zjednoczonych

Klara 2019-08-17
Sierpień 2019, Karolina Płn:
Jajka "trójki" $0.70 -1.70 za 12 szt
Jajka organiczne $4.50-6.50 za 12 szt.
Mleko zwykłe $3.0-4.0 za galon (3.85 litra)
Mleko organiczne $4.90 - 6.00 za gal9n (3.85 litra)
Chleb tostowy (jak słodkawa gąbka, dla Polaka niezbyt smaczny) $1.50 za bochenek, ok.15-20 kromek
Chleb typu europejskiego, odpiekany w hipermarkecie $5 za bochenek ok.1kg
Jabłka ok.$2.50 za funt (ok..456 kg)
Pomidory ok.$2,50 za funt
Ser biały granulowany w śmietance, w plastikowym pojemniku (tzw.Cottage Cheese) $ 2.20 za funt
Jogurt grecki zwykły $3,50 za funt
Jogurt grecki organiczny $4.50 za funt
Ser żółty jakość podstawowa $3.50-5.00 za funt
Masło zwykłe $3,30-4.50 za funt
Masło organiczne $6.00-8.00 za funt
Szynka ok $ 5.60-6.50 za funt
Stek surowy w promocji (średnio) ok.$8.50 za funt
Stek surowy (pełna cena, średnio) ok.$12 za funt
Ziemniaki zwykłe ok.$0.90 za funt
Ziemniaki organiczne ok.$1.50 za funt
Cukier ok.$1.90 za 4 funty
Benzyna $2.60 za galon (3.85 litra)
elnina 2018-03-08 San Antonio
banany $1.00 kg
winogrona $6
jablka $1.70
MatKwiat 2017-06-02 Phoenix
Napój migdałowy 2,50 $
grzegorz 2014-12-31
laptop-ok: 210$
MAGDA 2014-12-17 pakiet cen
JABLKA KG: 6 USD
BANANY KG: 1.40 USD
zbyszek 2014-02-09 Lexington - Kentucky
Prad 9c/kwh,
Internet 20 mbt 50 $
Ubezpieczenie domu wart 300000 900$
Anonim 2013-07-09 Chicago - Illinois
LODY 1 SZT $1.99

Wypowiedz się na temat cen podstawowych produktów w Stanach Zjednoczonych

Kategorie cen w Stanach Zjednoczonych

Polub portal
Udostępnij stronę

Porównaj ceny
w Stanach Zjednoczonych do cen...

więcej

Znalazłeś informacje,
których szukałeś?

To zasługa innych internautów.
Wszystkie ceny zostały dodane przez czytelników portalu.
W bazie znajduje się 29 475 cen!

Dodaj swoje ceny!
29 475
cen ze świata
111
państw
2 257
komentarzy
1 000 000
użytkowników rocznie