Ceny we Włoszech

W wybranej zakładce sprawdzisz, ile kosztują podstawowe produkty spożywcze we Włoszech (w tym alkoholu oraz papierosów). Przed wyjazdem na wakacje lub do pracy musisz wiedzieć, ile będziesz płacić w sklepach za żywność. Cen we Włoszech może być więcej - wystarczy, że dodasz kolejne.

Walutą we Włoszech jest euro (EUR). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 EUR = 4.3105 PLN (2018-08-16).

chleb

sztuka 8.99 PLN (2.09 EUR)

bułka

sztuka 0.86 PLN (0.20 EUR)

masło

200g 7.72 PLN (1.79 EUR)

ser żółty

1kg 43.11 PLN (10.00 EUR)

jajka

10 sztuk 7.52 PLN (1.75 EUR)

szynka

1kg 73.28 PLN (17.00 EUR)

pomidory

1kg 6.01 PLN (1.40 EUR)

ogórki

1kg 5.60 PLN (1.30 EUR)

ketchup

500ml 6.47 PLN (1.50 EUR)

mleko

1l 4.31 PLN (1.00 EUR)

jogurt owocowy

150ml 2.56 PLN (0.60 EUR)

ziemniaki

1kg 4.72 PLN (1.10 EUR)

ryż

400g 5.39 PLN (1.25 EUR)

makaron

400g 3.02 PLN (0.70 EUR)

mięso mielone

1kg 26.94 PLN (6.25 EUR)

filet z kurczaka

1kg 34.48 PLN (8.00 EUR)

ryby

1kg 47.42 PLN (11.00 EUR)

olej

1l 12.93 PLN (3.00 EUR)

woda mineralna

1,5l 1.72 PLN (0.40 EUR)

coca-cola

2l 7.89 PLN (1.83 EUR)

sok

1l 5.39 PLN (1.25 EUR)

kawa

250g 11.64 PLN (2.70 EUR)

herbata

20 torebek 8.62 PLN (2.00 EUR)

cukier

1kg 4.31 PLN (1.00 EUR)

piwo

0,5l 4.31 PLN (1.00 EUR)

wódka

0,5l 32.33 PLN (7.50 EUR)

wino

0,75l 12.93 PLN (3.00 EUR)

papierosy

paczka 21.34 PLN (4.95 EUR)

chipsy

duża paczka 6.47 PLN (1.50 EUR)

czekolada

sztuka 4.74 PLN (1.10 EUR)

strona internetowa

w 14 dni szczegóły

Dyskusja na temat cen podstawowych produktów we Włoszech

Bartek 2017-07-27 Piza
zgrzewka wody mineralnej gazowanej 6x0,5 l - 1,32 - 1,50 EUR
banany - 1kg ok 2 EUR
mleko bez laktozy - 0,5 l - 0,85 EUR
lemoniada 1 l - 1 EUR
Małe pudełko malin - 1,65 EUR
breloczek pamiątka- 1-2 EUR
deser Tiramisu (z marketu) - 1,80- 2,00 EUR
Coca-cola 1 l - 0,96 EUR
piwo włoskie 3X0,33 (3 pak) - 2,09 EUR
lemoniada Lemonsoda 0,33 l - 0,39 EUR
Jogurty owocowe 8 sztuk (8-pak) - 3,94 EUR
Ser fetta (mały w woreczku) - 1,35 EUR
ananasy (pokrojone w pudełku plastikowym - 250 g) - 2,85 EUR
Powyższe ceny ze sklepów Esselunga i PAM
Paweł 2017-06-04 Bergamo
pomarańcze 1kg 2e
gruszki 1kg 1,65e
babnany 1kg 1,29e
pistacje 1kg 18e
pieczarki 1kg 3e
Prosciutto Crudo 100g 1,99e
łosoś norweski 200g 10e
mrożone frytki 750g 2,2e
mrożony szpinak 1kg 2,5e
dżem 350g 2e
majonez 320g 1e
Paweł 2017-06-01 Como
serek philadelphia 250g 2,49e
mozzarella 125g 1,3e
prosciutto crudo 60g 2e
jogurt grecki 170g 1,5e
mrożona pizza 660g 4,5e
mrożona pizza 280g 2,9e
passata 700g 1,3e
mandarynki 1kg 1,6e
gruszki 1kg 2,3e
banany 1kg 0,89e
jabłka 1kg 1e
główka kapusty 1kg 0,69e
surowa kiełbasa 1kg 5,5e
parówki 250g 0,59e
mąka pszenna 1kg 2e
płatki śniadaniowe 375g 2e
kakao nestquik 600g 2,29e
kinder chocolate 200g 2,39e
czekolada milka 250g 2,39e
ananas 1kg 1e
pomarańcze 1kg 0,69e
cytryny 1kg 1,19e
Paweł 2016-11-09 Mediolan
brzoskwinie 1kg - 1,39e
arbuz 1kg - 1,19e
fasola szparagowa 1kg - 1,59e
marchew 1kg - 1e
melon 1kg - 4e
wiśnie 1kg - 4e
paczka sałaty 250g - 1,39e

krewetki 1kg - 16e
filet z tuńczyka 1kg - 17,9e
filet z pangi 1kg - 6,9e
kiełbasa salsiccia 1kg - 4,98e
mięso do hamburgerów 200g - 1,56e
salami 1kg - 13,9e
boczek 1kg - 18,9e

mozzarella 125g - 1,4e
ser feta 200g - 2,39e
jogurt naturalny 1kg - 2e
lody 0,5kg - 1,49e

pesto 140g - 1,69e
pizza mrożona 380g - 1,99e
sos do spaghetti bolognese 400g - 1,39e
passata 700ml - 0,79e
ogórki kiszone 0,5kg - 4e

jim beam 700ml - 9,99e
Anonim 2015-05-20 Peschiera del Garda
Pieczywo we Włoszech jest na wagę około 5 eur za kg, bułki także są ważone
Anonim 2015-05-17 Suzzara
tunczyk puszka 1 euro
Parmezan 24
Monika 2015-04-29 Neapol
pizza margerita 6E
ciasteczka muszelki sprzedawane na ulicach 1E szt.
limoncello (likier cytrynowy) 7E 0,5l
tom 2015-02-19 pakiet cen
Guandinotto - czekoladki - 35 euro / kg
Sierfly 2014-11-05 Rzym
Ceny w markecie Simply:
oliwki 300g 1,33 euro
sos z octu balsamicznego 3,42 euro
przecier pomidorowy 700g 1,12 euro
oliwa z oliwek 3,69 euro / 1000 ml
majonez 500g 1,49 euro
płatki kukurydziane 300g 1,39 euro
mandarynki 750g 1,49 euro
jajka 4 sztuki 1,58 euro
waciki do demakijażu 2,05 euro
szampon Palmolive 350 ml 1,99 euro
dezodorant Dove 1,99 euro
płyn do mycia naczyń (duży, 1000 ml) 1,99 euro
talerzyki platikowe jednorazowe 2,39 euro
Sierfly 2014-11-02 Rzym
ser brie 14,90 euro / kg
trotellini gotowe 2,19 euro
ser grana padano 10,99 euro / kg
mozzarella kulka 0,99 euro
muesli z orzechami 2,99 euro/ paczka 300g
ciastke kruche z nadzieniem kakaowym 6 sztuk - 1,19 euro
ciastka Flauti 2,59 euro
rogaliki cornetti 2,75 euro
Anna 2014-01-03 Vicenza
oliwa 3.5
maka 0.5
lody 4.0
chleb tostowy 1.0
ciastka 2.0
Kasia 2013-09-19 Reggio di Calabria
Pieczywo kupuje się głównie na kg / średnio 2,5-3,00 EUR.
Szynki od 10,00-45,00, jeśli jest z Parmy.
Przecier pomidorowy w but. 0,7l ok. 0.80-1,00 EUR.
Mozzarelle za kg ok. 8,00.
Makaron w pacz. 0,5 kg ok. 1,00 EUR a w kg 1,80.
Oleje różne ok. 2,00 EUR, ale z oliwy od 4,00-8,00 EUR.
Anonim 2013-09-10 Rzym
mąka 2e
Anonim 2013-09-10 Viareggio
batonik 0,6e
gałka lodów 1e
twarożek 1,43e
mozarella (200g) 1,5e

Wypowiedz się na temat cen podstawowych produktów we Włoszech

Kategorie cen we Włoszech

Polub portal
Udostępnij stronę

Porównaj ceny
we Włoszech do cen...

więcej

Znalazłeś informacje,
których szukałeś?

To zasługa innych internautów.
Wszystkie ceny zostały dodane przez czytelników portalu.
W bazie znajduje się 26 566 cen!

Dodaj swoje ceny!
26 566
cen ze świata
107
państw
2 027
komentarzy
1 000 000
użytkowników rocznie