Ceny żywności w Stanach Zjednoczonych (Nowy Jork) na dzień 2019-09-16

Oprócz analizy średnich cen podstawowych produktów spożywczych w sklepach, możesz sprawdzić, na podstawie których danych owe średnie zostały wyliczone. Ceny żywności dodawane przez internautów łączone są w pakiety. Dzięki takiemu mechanizmowi możesz sprawdzić, w których regionach w Stanach Zjednoczonych jest taniej, a w których drożej. Poza tym masz możliwość analizowania, w jaki sposób zmieniają się ceny na przestrzenii czasu. Bez trudu zapoznasz się z cenami jedzenia, alkoholu lub papierosów i będziesz w stanie określić, ile zapłacisz za zakupy.

Walutą w Stanach Zjednoczonych jest dolar amerykański (USD). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 USD = 3.8737 PLN (2019-11-21).
Ceny zostały dodane przez: Andrzej.

chleb

sztuka 15.46 PLN (3.99 USD)

bułka

sztuka 3.10 PLN (0.80 USD)

masło

200g 13.52 PLN (3.49 USD)

ser żółty

1kg (nie podano)

jajka

10 sztuk 11.58 PLN (2.99 USD)

szynka

1kg (nie podano)

pomidory

1kg (nie podano)

ogórki

1kg (nie podano)

ketchup

500ml (nie podano)

mleko

1l (nie podano)

jogurt owocowy

150ml (nie podano)

ziemniaki

1kg (nie podano)

ryż

400g (nie podano)

makaron

400g (nie podano)

mięso mielone

1kg (nie podano)

filet z kurczaka

1kg (nie podano)

ryby

1kg (nie podano)

olej

1l (nie podano)

woda mineralna

1,5l 7.32 PLN (1.89 USD)

coca-cola

2l 7.67 PLN (1.98 USD)

sok

1l (nie podano)

kawa

250g (nie podano)

herbata

20 torebek 12.74 PLN (3.29 USD)

cukier

1kg (nie podano)

piwo

0,5l (nie podano)

wódka

0,5l (nie podano)

wino

0,75l (nie podano)

papierosy

paczka (nie podano)

chipsy

duża paczka (nie podano)

czekolada

sztuka 8.52 PLN (2.20 USD)

Dodatkowe informacje

Ceny w restauracjach, kawiarniach, dyskotekach i pubach
Pizza (cala) od $ 14 do 18.00
kawa od $ 1.50 do 4.75 (Starbucks)
przecietny "diner' troche domowe,ale niewyszukane smakowo jedzenie: od $ 14.00 do 25.00 za porcje
McDonald's - zestawy od $ 8.75; specjalne oferty od $ 1.00 do 5.00 za kanapke z malymi frytkami
Tzw. kebaby, kioski uliczne glownie z arabskim jedzeniem od $ 6.00 w gore za danie
Restauracje chinskie od $ 6.50 za zestaw.
Japonskie restauracje "sushi" itd.: od $ 8.95 do 25.00 na osobe.
Ceny benzyny, oleju napędowego, gazu LPG oraz komunikacji miejskiej
Benzyna 1 gallon 87 OCT. $ 2.98;
Przejazd metrem, autobusem $ 2.75;
autobusy expressowe (Wi-Fi, tylko siedzace miejsca) - $ 6.50.
Polub portal
Udostępnij stronę

Uwaga!
To nie wszystko.

Powyżej znajdują się informacje tylko z jednej miejscowości.
Kliknij w przycisk, aby zobaczyć wszystkie ceny produktów spożywczych w Stanach Zjednoczonych
(jak również noclegów, wynajmu mieszkania, paliwa lub transportu publicznego).

Zobacz więcej cen w Stanach Zjednoczonych
29 439
cen ze świata
111
państw
2 255
komentarzy
1 000 000
użytkowników rocznie