Ceny innych produktów w Kambodży

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile kosztują pozostałe produkty w Kambodży - m.in. ceny jedzenia, owoców, warzyw, alkoholu lub kosmetyków. Przed wyjazdem na wakacje lub do pracy musisz wiedzieć, ile będziesz płacić za żywność. Walutą w Kambodży jest riel (KHR). Przelicznik przedstawia się następująco: 100 KHR = 0.0835 PLN (2018-04-23).
Dodane przez Bolek, dnia 2016-03-03, dotyczy cen w miejscowości Sihanoukville
Ceny za kg:mango 1$, arbuz 0,5$, jabłka 1,5$ banany 1$, Kokos świeży od 0,5$ do 1$, litr alkoholu (wino ryżowe) od 25 centów do 0,5$ tylko od zaufanego khmera! !!!! Ważne by Khmerzy od niego kupowali! !!! Polecam smakuje jak włoskie słodkie wino, warto schodzić
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat cen innych produktów w Kambodży, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Kambodży do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Kambodży do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)