Ceny benzyny, oleju napędowego oraz gazu LPG w Kambodży

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile kosztuje benzyna (Pb95, Pb98), olej napędowy (ON) oraz gaz LPG. Ceny paliw to nie wszystko. Przed wyjazdem musisz wiedzieć, ile kosztują winiety oraz opłaty za autostradę. Osoby niezmotoryzowane mogą sprawdzić, jakie są ceny komunikacji miejskiej, m.in. metra, autobusów, tramwajów lub pociągów. Walutą w Kambodży jest riel (KHR). Przelicznik przedstawia się następująco: 100 KHR = 0.0889 PLN (2018-05-22).
Dodane przez Bolek, dnia 2016-03-03, dotyczy cen w miejscowości Sihanoukville
Litr bezołowiowej na stacji paliw 3400
Litr oleju napędowego 3000
Transport publiczny nie istnieje
Tuk-Tuk generalnie to 1$ za km ale możesz trafić na drania i skasuje 2 albo więcej, jeśli motor taxi to trzeba się targować ale można przyjąć km 0,50$
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat cen paliw lub komunikacji miejskiej w Kambodży, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Kambodży do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Kambodży do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)