Ceny w lokalach w Kambodży

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile wynoszą średnie ceny w różnego rodzaju lokalach - m.in. w restauracjach, kawiarniach, dyskotekach, pubach lub barach. Warto sprawdzić, ile kosztuje w Kambodży lunch, obiad, fast food oraz alkohol, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Walutą w Kambodży jest riel (KHR). Przelicznik przedstawia się następująco: 100 KHR = 0.0897 PLN (2018-06-20).
Dodane przez Bolek, dnia 2016-03-03, dotyczy cen w miejscowości Sihanoukville
Piwo w barze 1 dolar za puszkę 0,33 a za lane 0,33 ok 1,5 dolara ,jedzenie europejskie typu hamburgery, hotdogs, pizza, makaron, to wydatek ok 3 dolarow za przysmaki Khmerskie typu rosół z kury ;) tak dokładnie!? Ok 0,5 dolara, i oczywiście ryż w każdej postaci to również 0,5 dolara.
Curry z mlekiem kokosowym to wydatek ok 0,75 warto od lokalsow ;)
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat cen w lokalach w Kambodży, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Kambodży do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Kambodży do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)