Ceny noclegów i wynajmu mieszkania w Kambodży

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile wynoszą podstawowe koszty utrzymania i życia w Kambodży. Musisz wiedzieć, ile kosztuje nocleg, a także jakie są ceny wynajmu pokoju, mieszkania lub domu. Znajomość wysokości czynszu oraz innych rachunków to podstawa dla osoby, która planuje wyjechać za granicę w poszukiwaniu pracy lub na wczasy. Jeśli planujesz niskobudżetowy urlop, koniecznie zapoznaj się z cenami campingów. Walutą w Kambodży jest riel (KHR). Przelicznik przedstawia się następująco: 100 KHR = 0.0835 PLN (2018-04-21).
Dodane przez Bolek, dnia 2016-03-03, dotyczy cen w miejscowości Sihanoukville
Apartment w dzielnicy khmerskiej 70$-za miesiąc (nowy z klimatyzacją, kuchnią, toaletą bez języka khmerskiego nie do znalezienia ;) taki sam ale wynajmowany od Europejczyka 300-500$ w sezonie deszczowym 200-300$
Pokój w hotelu 10$ za noc można, dorm od 1$ do 3$ za miejsce na materacu
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat kosztów zakwaterowania w Kambodży, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Kambodży do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Kambodży do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)