Ceny żywności w Stanach Zjednoczonych (Lexington - Kentucky), pakiet 100330

Oprócz analizy średnich cen podstawowych produktów spożywczych w sklepach, możesz sprawdzić, na podstawie których danych owe średnie zostały wyliczone. Ceny żywności dodawane przez internautów łączone są w pakiety. Dzięki takiemu mechanizmowi możesz sprawdzić, w których regionach w Stanach Zjednoczonych jest taniej, a w których drożej. Poza tym masz możliwość analizowania, w jaki sposób zmieniają się ceny na przestrzenii czasu. Bez trudu zapoznasz się z cenami jedzenia, alkoholu lub papierosów i będziesz w stanie określić, ile zapłacisz za zakupy. Walutą w Stanach Zjednoczonych jest dolar amerykański (USD). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 USD = 4.2213 PLN (2016-12-05).
Autor poniższego pakietu: zbyszek.

chleb

jaka jest cena chleba w Stanach Zjednoczonych?
(sztuka) 6,33 PLN (1,50 USD)

bułka

jaka jest cena bułki w Stanach Zjednoczonych?
(sztuka) (brak informacji)

masło

jaka jest cena masła w Stanach Zjednoczonych?
(200g) 5,49 PLN (1,30 USD)

ser żółty

jaka jest cena sera żółtego w Stanach Zjednoczonych?
(1kg) 42,21 PLN (10,00 USD)

jajka

jaka jest cena jajek w Stanach Zjednoczonych?
(10 sztuk) 8,44 PLN (2,00 USD)

szynka

jaka jest cena szynki w Stanach Zjednoczonych?
(1kg) 59,10 PLN (14,00 USD)

pomidory

jaka jest cena pomidorów w Stanach Zjednoczonych?
(1kg) 16,89 PLN (4,00 USD)

ogórki

jaka jest cena ogórków w Stanach Zjednoczonych?
(1kg) 9,29 PLN (2,20 USD)

ketchup

jaka jest cena ketchupu w Stanach Zjednoczonych?
(500ml) 8,44 PLN (2,00 USD)

mleko

jaka jest cena mleka w Stanach Zjednoczonych?
(1l) 3,38 PLN (0,80 USD)

jogurt owocowy

jaka jest cena jogurtu owocowego w Stanach Zjednoczonych?
(150ml) 2,11 PLN (0,50 USD)

ziemniaki

jaka jest cena ziemniaków w Stanach Zjednoczonych?
(1kg) 2,95 PLN (0,70 USD)

ryż

jaka jest cena ryżu w Stanach Zjednoczonych?
(400g) (brak informacji)

makaron

jaka jest cena makaronu w Stanach Zjednoczonych?
(400g) 8,44 PLN (2,00 USD)

filet z kurczaka

jaka jest cena filetu z kurczaka w Stanach Zjednoczonych?
(1kg) 21,11 PLN (5,00 USD)

mięso mielone

jaka jest cena mięsa mielonego w Stanach Zjednoczonych?
(1kg) 19,00 PLN (4,50 USD)

ryby

jaka jest cena ryb w Stanach Zjednoczonych?
(1kg) 46,43 PLN (11,00 USD)

olej

jaka jest cena oleju w Stanach Zjednoczonych?
(1l) 12,66 PLN (3,00 USD)

woda mineralna

jaka jest cena wody mineralnej w Stanach Zjednoczonych?
(1,5l) 5,07 PLN (1,20 USD)

coca-cola

jaka jest cena coca-coli w Stanach Zjednoczonych?
(2l) 4,22 PLN (1,00 USD)

sok

jaka jest cena soku w Stanach Zjednoczonych?
(1l) (brak informacji)

kawa

jaka jest cena kawy w Stanach Zjednoczonych?
(250g) 12,66 PLN (3,00 USD)

herbata

jaka jest cena herbaty w Stanach Zjednoczonych?
(20 torebek) (brak informacji)

cukier

jaka jest cena cukru w Stanach Zjednoczonych?
(1kg) (brak informacji)

piwo

jaka jest cena piwa w Stanach Zjednoczonych?
(0,5l) 4,22 PLN (1,00 USD)

wódka

jaka jest cena wódki w Stanach Zjednoczonych?
(0,5l) (brak informacji)

wino

jaka jest cena wina w Stanach Zjednoczonych?
(0,75l) 33,77 PLN (8,00 USD)

papierosy

jaka jest cena papierosów w Stanach Zjednoczonych?
(paczka) 21,11 PLN (5,00 USD)

chipsy

jaka jest cena chipsów w Stanach Zjednoczonych?
(duża paczka) (brak informacji)

czekolada

jaka jest cena czekolady w Stanach Zjednoczonych?
(sztuka) (brak informacji)
Dodatkowe informacje
Ceny innych produktów
Prad 9c/kwh,
Internet 20 mbt 50 $
Ubezpieczenie domu wart 300000 900$
Ceny w restauracjach, kawiarniach, dyskotekach i pubach
Pizza mala 8$ duza 12,
Obiad bez limitu w chinskiej restauracji 11$,
Duzy hamburger 3,
Frytki duze 1.5,
Piwo w restauracji 2.5,
Obiad w dobrej restauracji 30-50 od osoby
Ceny noclegów oraz wynajmu pokoju i mieszkania
Mieszkanie 80 m 1100 miesiecznie,
hotel 3 gwiazdki 70 noc 2 osoby
Ceny benzyny, oleju napędowego, gazu LPG oraz komunikacji miejskiej
Autobus miejski 1 $
Benzyna 87 85c/l
wynajem samochodu - weekend 30 za dzien klasy toyota camry, w tygodniu 55
Uwaga! To nie wszystko!
Powyżej znajdują się informacje tylko z jednej miejscowości. Kliknij w przycisk, aby zobaczyć wszystkie ceny produktów spożywczych w Stanach Zjednoczonych (jak również noclegów, wynajmu mieszkania, paliwa lub transportu publicznego).Zobacz więcej
Wróć do portalu CenyNaSwiecie.pl

Chwileczkę! Nie uciekaj jeszcze! :)

Zauważyliśmy, że w porównaniu do innych użytkowników spędziłeś(aś) w naszym serwisie mało czasu.
Pomożesz nam, jeśli opiszesz w kilku słowach, co było tego przyczyną.

Jeśli chcesz otrzymać odpowiedź, podaj swój adres e-mail lub nr telefonu: