Ceny innych produktów we Włoszech

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile kosztują pozostałe produkty we Włoszech - m.in. ceny jedzenia, owoców, warzyw, alkoholu lub kosmetyków. Przed wyjazdem na wakacje lub do pracy musisz wiedzieć, ile będziesz płacić za żywność. Walutą we Włoszech jest euro (EUR). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 EUR = 4.4885 PLN (2016-12-03).
Dodane przez Paweł, dnia 2016-11-09, dotyczy cen w miejscowości Mediolan
brzoskwinie 1kg - 1,39e
arbuz 1kg - 1,19e
fasola szparagowa 1kg - 1,59e
marchew 1kg - 1e
melon 1kg - 4e
wiśnie 1kg - 4e
paczka sałaty 250g - 1,39e

krewetki 1kg - 16e
filet z tuńczyka 1kg - 17,9e
filet z pangi 1kg - 6,9e
kiełbasa salsiccia 1kg - 4,98e
mięso do hamburgerów 200g - 1,56e
salami 1kg - 13,9e
boczek 1kg - 18,9e

mozzarella 125g - 1,4e
ser feta 200g - 2,39e
jogurt naturalny 1kg - 2e
lody 0,5kg - 1,49e

pesto 140g - 1,69e
pizza mrożona 380g - 1,99e
sos do spaghetti bolognese 400g - 1,39e
passata 700ml - 0,79e
ogórki kiszone 0,5kg - 4e

jim beam 700ml - 9,99e
Dodane przez Anonim, dnia 2015-05-20, dotyczy cen w miejscowości Peschiera del Garda
Pieczywo we Włoszech jest na wagę około 5 eur za kg, bułki także są ważone
Dodane przez Anonim, dnia 2015-05-17, dotyczy cen w miejscowości Suzzara
tunczyk puszka 1 euro
Parmezan 24
Dodane przez Monika, dnia 2015-04-29, dotyczy cen w miejscowości Neapol
pizza margerita 6E
ciasteczka muszelki sprzedawane na ulicach 1E szt.
limoncello (likier cytrynowy) 7E 0,5l
Dodane przez tom, dnia 2015-02-19, dotyczy pakietu cen
Guandinotto - czekoladki - 35 euro / kg
Dodane przez Sierfly, dnia 2014-11-05, dotyczy cen w miejscowości Rzym
Ceny w markecie Simply:
oliwki 300g 1,33 euro
sos z octu balsamicznego 3,42 euro
przecier pomidorowy 700g 1,12 euro
oliwa z oliwek 3,69 euro / 1000 ml
majonez 500g 1,49 euro
płatki kukurydziane 300g 1,39 euro
mandarynki 750g 1,49 euro
jajka 4 sztuki 1,58 euro
waciki do demakijażu 2,05 euro
szampon Palmolive 350 ml 1,99 euro
dezodorant Dove 1,99 euro
płyn do mycia naczyń (duży, 1000 ml) 1,99 euro
talerzyki platikowe jednorazowe 2,39 euro
Dodane przez Sierfly, dnia 2014-11-02, dotyczy cen w miejscowości Rzym
ser brie 14,90 euro / kg
trotellini gotowe 2,19 euro
ser grana padano 10,99 euro / kg
mozzarella kulka 0,99 euro
muesli z orzechami 2,99 euro/ paczka 300g
ciastke kruche z nadzieniem kakaowym 6 sztuk - 1,19 euro
ciastka Flauti 2,59 euro
rogaliki cornetti 2,75 euro
Dodane przez Anna, dnia 2014-01-03, dotyczy cen w miejscowości Vicenza
oliwa 3.5
maka 0.5
lody 4.0
chleb tostowy 1.0
ciastka 2.0
Dodane przez Kasia, dnia 2013-09-19, dotyczy cen w miejscowości Reggio di Calabria
Pieczywo kupuje się głównie na kg / średnio 2,5-3,00 EUR.
Szynki od 10,00-45,00, jeśli jest z Parmy.
Przecier pomidorowy w but. 0,7l ok. 0.80-1,00 EUR.
Mozzarelle za kg ok. 8,00.
Makaron w pacz. 0,5 kg ok. 1,00 EUR a w kg 1,80.
Oleje różne ok. 2,00 EUR, ale z oliwy od 4,00-8,00 EUR.
Dodane przez Anonim, dnia 2013-09-10, dotyczy cen w miejscowości Rzym
mąka 2e
Dodane przez Anonim, dnia 2013-09-10, dotyczy cen w miejscowości Viareggio
batonik 0,6e
gałka lodów 1e
twarożek 1,43e
mozarella (200g) 1,5e
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat cen innych produktów we Włoszech, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny we Włoszech do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów we Włoszech do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)
Wróć do portalu CenyNaSwiecie.pl

Chwileczkę! Nie uciekaj jeszcze! :)

Zauważyliśmy, że w porównaniu do innych użytkowników spędziłeś(aś) w naszym serwisie mało czasu.
Pomożesz nam, jeśli opiszesz w kilku słowach, co było tego przyczyną.

Jeśli chcesz otrzymać odpowiedź, podaj swój adres e-mail lub nr telefonu: