Ceny w lokalach w Wenezueli

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile wynoszą średnie ceny w różnego rodzaju lokalach - m.in. w restauracjach, kawiarniach, dyskotekach, pubach lub barach. Warto sprawdzić, ile kosztuje w Wenezueli lunch, obiad, fast food oraz alkohol, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Walutą w Wenezueli jest boliwar fuerte (VEF). Przelicznik przedstawia się następująco: 10000 VEF = 0.4672 PLN (2018-05-27).
Dodane przez Leszek, dnia 2013-08-21, dotyczy cen w miejscowości Caracas
club taneczny Rosalinda - wejscie darmowe, ale kazde 4 osoby musza zamowic tzw. serwis (butelka rumu, coca-cola, sok z limonki) za 1300 VEF - jest to jedno z drozszych miejsc w Caracas
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat cen w lokalach w Wenezueli, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Wenezueli do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Wenezueli do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)