Ceny noclegów i wynajmu mieszkania w Wenezueli

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile wynoszą podstawowe koszty utrzymania i życia w Wenezueli. Musisz wiedzieć, ile kosztuje nocleg, a także jakie są ceny wynajmu pokoju, mieszkania lub domu. Znajomość wysokości czynszu oraz innych rachunków to podstawa dla osoby, która planuje wyjechać za granicę w poszukiwaniu pracy lub na wczasy. Jeśli planujesz niskobudżetowy urlop, koniecznie zapoznaj się z cenami campingów. Walutą w Wenezueli jest boliwar fuerte (VEF). Przelicznik przedstawia się następująco: 10000 VEF = 0.4667 PLN (2018-06-22).
Dodane przez Leszek, dnia 2013-08-21, dotyczy cen w miejscowości Caracas
maly pokoj 1 osobowy z dostepem do internetu: 2400 VEF/mc (z wliczonymi oplatami za media), troche wiekszy pokoj 1 osobowy z telewizja kablowa i dostepem do Internetu: 3000 VEF/mc
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat kosztów zakwaterowania w Wenezueli, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Wenezueli do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Wenezueli do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)