Ceny innych produktów w Stanach Zjednoczonych

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile kosztują pozostałe produkty w Stanach Zjednoczonych - m.in. ceny jedzenia, owoców, warzyw, alkoholu lub kosmetyków. Przed wyjazdem na wakacje lub do pracy musisz wiedzieć, ile będziesz płacić za żywność. Walutą w Stanach Zjednoczonych jest dolar amerykański (USD). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 USD = 4.1825 PLN (2016-12-06).
Dodane przez grzegorz, dnia 2014-12-31
laptop-ok: 210$
Dodane przez MAGDA, dnia 2014-12-17, dotyczy pakietu cen
JABLKA KG: 6 USD
BANANY KG: 1.40 USD
Dodane przez zbyszek, dnia 2014-02-09, dotyczy cen w miejscowości Lexington - Kentucky
Prad 9c/kwh,
Internet 20 mbt 50 $
Ubezpieczenie domu wart 300000 900$
Dodane przez Anonim, dnia 2013-07-09, dotyczy cen w miejscowości Chicago - Illinois
LODY 1 SZT $1.99
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat cen innych produktów w Stanach Zjednoczonych, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Stanach Zjednoczonych do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Stanach Zjednoczonych do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)
Wróć do portalu CenyNaSwiecie.pl

Chwileczkę! Nie uciekaj jeszcze! :)

Zauważyliśmy, że w porównaniu do innych użytkowników spędziłeś(aś) w naszym serwisie mało czasu.
Pomożesz nam, jeśli opiszesz w kilku słowach, co było tego przyczyną.

Jeśli chcesz otrzymać odpowiedź, podaj swój adres e-mail lub nr telefonu: