Ceny innych produktów w Polsce

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile kosztują pozostałe produkty w Polsce - m.in. ceny jedzenia, owoców, warzyw, alkoholu lub kosmetyków. Przed wyjazdem na wakacje lub do pracy musisz wiedzieć, ile będziesz płacić za żywność. Walutą w Polsce jest złoty (PLN).
Dodane przez Anonim, dnia 2016-10-31, dotyczy cen w miejscowości Zielona Góra
cukierki 100g 1,99 zł
pasztet 250g 5,00 zł
chrupki kukurydziane 60g 1,00 zł
batonik 50g 1,50 zł
Dodane przez Anonim, dnia 2016-09-22, dotyczy pakietu cen
magnesy pamiątkowe-10 zł
Dodane przez Marek, dnia 2016-09-04, dotyczy cen w miejscowości Kraków
Banany 1 kg-3,98
Rukola 125 g -3,99
Dodane przez Anonim, dnia 2016-08-31, dotyczy cen w miejscowości Zielona Góra
Chemia gospodarcza 15pln
Dodane przez Dariusz, dnia 2016-07-09, dotyczy cen w miejscowości Katowice
Truskawki 8zl
czereśnie 11zl
Plyn do prania Perwoll 1l. 11zl
Dodane przez Dominika, dnia 2016-05-23, dotyczy cen w miejscowości Darłowo
żelki-2,00
lody rożek-0,99
baton snickers *podwójny-2,60
Dodane przez Anonim, dnia 2016-02-08, dotyczy cen w miejscowości Narzym
płatki kukurydziane cornflakes-3,00
płatki cini-minis max paczka-8,00
jogurt naturalny mleczna dolina - 1,69
Dodane przez Artur, dnia 2016-01-19
Pizza z dostawą - 35 zł
Woda gazowana 1.5L - 0.6 zł
Kebab - 5.9 zł
Chińskie jedzenie z dostawą dla 3 osób - 30 zł
Dodane przez Anonim, dnia 2016-01-19, dotyczy cen w miejscowości Warszwa
Proszek Persil 4,5 kg - 36 zł
Mydło kostka 150gr - 0,99 zł
Dzem słoik 300 gr - 1,6 zł
Cybula 1 kg - 1,2 kg
Banany 1 kg - 3,7 zł
winogrona 1 kg - 4,5 zł
Długopis 3 szt. - 2,1 zł
Dodane przez Jan, dnia 2015-11-13, dotyczy pakietu cen
gruszki 1zł
Dodane przez Anonim, dnia 2015-09-15, dotyczy pakietu cen
Ciasto z Kruszonką 12 zł 1250 gram
Dodane przez EwCIA, dnia 2015-07-28, dotyczy cen w miejscowości Waszawa
jabłka młode 3,50;
Dodane przez Gdańsk, dnia 2015-06-05, dotyczy pakietu cen
schab b/k 14,99
Dodane przez Anonim, dnia 2015-02-06, dotyczy cen w miejscowości Gdańsk
Pizza - 15 zł
Dodane przez Krystian, dnia 2014-11-17, dotyczy cen w miejscowości Piła
sól : 1.20
Dodane przez Andrzej, dnia 2014-11-03, dotyczy pakietu cen
kabanosy ekstra - 34,50 zł/kg
Kebab - 9,00 zł/szt
Chessburger - 5,00 zł/sztukę
Pomarańcze - 4,20 zł/kg
Mandarynki - 3,45 zł/kg
Dodane przez Anonim, dnia 2014-10-27, dotyczy pakietu cen
mąka 2,50 zł
jabłka 1,50 zł
banany 4,40 zł
parówki /250 g/ 4 zł
wołowina 30 zł za 1 kg
ligawka 45 zł za 1 kg
Dodane przez Natalia, dnia 2014-10-12
Makaron 3.95
Dodane przez Micho, dnia 2014-10-08
Marijuana 1gr - 30
Haszisz 1gr - 30
Dodane przez Radek, dnia 2014-08-05, dotyczy cen w miejscowości Sopot
przyprawy od 0,8gr
Dodane przez szym, dnia 2014-07-05
bułka kajzerka 0,14
Dodane przez wiki, dnia 2014-04-21, dotyczy pakietu cen
babka - 8,70 zł
cukierki żujki - 5,79 zł
ptasie mleczko - 9,99 zł
lody - 6,99 zł
Dodane przez Anonim, dnia 2014-03-15, dotyczy cen w miejscowości Wrocław
Mleko sojowe 7zł
Dodane przez Judyta, dnia 2013-10-31, dotyczy cen w miejscowości Elbląg
jack daniels 1l 99zł
Dodane przez Michalina, dnia 2013-08-28, dotyczy pakietu cen
Pieczarki 8,90
Drozdzowka 2,60
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat cen innych produktów w Polsce, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Polsce do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Polsce do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)
Wróć do portalu CenyNaSwiecie.pl

Chwileczkę! Nie uciekaj jeszcze! :)

Zauważyliśmy, że w porównaniu do innych użytkowników spędziłeś(aś) w naszym serwisie mało czasu.
Pomożesz nam, jeśli opiszesz w kilku słowach, co było tego przyczyną.

Jeśli chcesz otrzymać odpowiedź, podaj swój adres e-mail lub nr telefonu: