Ceny noclegów i wynajmu mieszkania w Meksyku

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile wynoszą podstawowe koszty utrzymania i życia w Meksyku. Musisz wiedzieć, ile kosztuje nocleg, a także jakie są ceny wynajmu pokoju, mieszkania lub domu. Znajomość wysokości czynszu oraz innych rachunków to podstawa dla osoby, która planuje wyjechać za granicę w poszukiwaniu pracy lub na wczasy. Jeśli planujesz niskobudżetowy urlop, koniecznie zapoznaj się z cenami campingów. Walutą w Meksyku jest peso meksykańskie (MXN). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 MXN = 0.1846 PLN (2018-04-26).
Dodane przez śiwy, dnia 2014-05-06
chce wyjechać do meksyku na okres ok 5 lat ,wynająć małe mieszkanie i jakoś przetrwać ten czas ile potrzebuje kasy na te 5 lat i gdzie najlepiej się udać , jak znalez mieszkanie i jak sie poruszać w tym kraju. proszę o rady , będę wdzieczny za każdą radę. dziękuje. śiwy.
Dodane przez Anonim, dnia 2013-08-02, dotyczy cen w miejscowości San Luis Potosi
ALQUILER DE APARTAMENTO: 2,000.00 MXN
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat kosztów zakwaterowania w Meksyku, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Meksyku do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Meksyku do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)