Ceny benzyny, oleju napędowego oraz gazu LPG w Izraelu

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile kosztuje benzyna (Pb95, Pb98), olej napędowy (ON) oraz gaz LPG. Ceny paliw to nie wszystko. Przed wyjazdem musisz wiedzieć, ile kosztują winiety oraz opłaty za autostradę. Osoby niezmotoryzowane mogą sprawdzić, jakie są ceny komunikacji miejskiej, m.in. metra, autobusów, tramwajów lub pociągów. Walutą w Izraelu jest szekel (ILS). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 ILS = 0.9593 PLN (2018-04-19).
Dodane przez kristof, dnia 2016-04-29, dotyczy cen w miejscowości Hajfa
benzyna e95 kosztuje 5,80
Dodane przez emilio10, dnia 2016-02-29, dotyczy cen w miejscowości Jerozolima
Najtańsze są pociągi i je polecam w zwiedzaniu kraju choć nie wszędzie docierają. Bilet jednorazowy na tramwaj w Jerozolimie 6,90 ILS, Arabska Komunikacja po Jerozolimie 5,50 ILS
Dodane przez ania, dnia 2015-06-25, dotyczy cen w miejscowości Tel Aviv, Jerozolima
Jeśli planujecie przemieszczać się transportem publicznym, wykupcie na początku podróży ich kartę zniżkową (tylko o niej słyszeliśmy, ale to już na koniec podróży)
Dodane przez Ania, dnia 2014-07-23, dotyczy cen w miejscowości Tel Awiw
benzyna - 6,70
pociąg lotnisko - TLV - 16
autobus TLV - Jerozolima 18, bus 25
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat cen paliw lub komunikacji miejskiej w Izraelu, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Izraelu do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Izraelu do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)