Ceny noclegów i wynajmu mieszkania w Finlandii

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile wynoszą podstawowe koszty utrzymania i życia w Finlandii. Musisz wiedzieć, ile kosztuje nocleg, a także jakie są ceny wynajmu pokoju, mieszkania lub domu. Znajomość wysokości czynszu oraz innych rachunków to podstawa dla osoby, która planuje wyjechać za granicę w poszukiwaniu pracy lub na wczasy. Jeśli planujesz niskobudżetowy urlop, koniecznie zapoznaj się z cenami campingów. Walutą w Finlandii jest euro (EUR). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 EUR = 4.3149 PLN (2018-06-22).
Dodane przez Anonim, dnia 2015-03-11, dotyczy pakietu cen
mieszkanie ok. 50 m od 700e do 1000e w zależności od lokalizacji
Dodane przez Bartek, dnia 2014-05-20, dotyczy cen w miejscowości Tampere
Hotel klasy turystycznej (wcześniejsza rezerwacja) - pokój dwuosobowy z łazienką, TV, i śniadaniem, dostęp do kuchni, lodówki; sauna, na obrzeżach miasta - 65 Euro za dobę
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat kosztów zakwaterowania w Finlandii, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Finlandii do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Finlandii do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)