Ceny noclegów i wynajmu mieszkania w Czarnogórze

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile wynoszą podstawowe koszty utrzymania i życia w Czarnogórze. Musisz wiedzieć, ile kosztuje nocleg, a także jakie są ceny wynajmu pokoju, mieszkania lub domu. Znajomość wysokości czynszu oraz innych rachunków to podstawa dla osoby, która planuje wyjechać za granicę w poszukiwaniu pracy lub na wczasy. Jeśli planujesz niskobudżetowy urlop, koniecznie zapoznaj się z cenami campingów. Walutą w Czarnogórze jest euro (EUR). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 EUR = 4.3037 PLN (2018-05-23).
Dodane przez magda, dnia 2018-02-17
ja spalam w miejscowosci Bar, doradzam tam apartament Solatium Booking, niedrogo, dobre wyposażenie i bardzo miła obsługa. zatrzymuję się tam już od jakiegoś czasu, zawsze ok, warto
Dodane przez Jakub, dnia 2017-08-01, dotyczy cen w miejscowości Bar
Apartament Milošev ( można sprawdzić sobie na booking.com ) - 30 EUR - pokój 3 osoby z aneksem kuchennym i łazienką + balkon z widokiem na góry lub na morze ( z widokiem na góry jest od północnej strony - prawie w ogóle nie zagląda tam słońce , z drugiej strony - prawie cały dzień świeci słońce ). Pan właściciel bardzo miły i uprzejmy, mówi po serbsku i rosyjsku, trochę rozumie po angielsku - bardzo łatwo można się dogadać, syn właściciela, pan Zoran, dosyć dobrze zna angielski,
Jeśli posiadają państwo dosyć duży samochód będziecie proszeni o dopłatę 2 EUR za dzień za parking niedaleko apartamentu

*Jeśli ktoś z państwa wybiera się do Czarnogóry i planuje wyjazd na 2 dni z noclegiem po drodze, polecam Willa Anna w miejscowości Palić (Serbia), kilka kilometrów od granicy węgierskiej.
Willę prowadzi polka, pani Anna (właściwie Grażyna, chociaż dla Serbów to imię jest zbyt problematyczne i stąd ta zmiana ;) ) Koszt to 60 EUR, lecz za 5 osób, 2 pokoje, łazienka, kuchnia, wspólny ogródek z altanką, Pani Grażyna jest naprawdę przemiła i sympatyczną osobą :))
Dodane przez Kris, dnia 2017-07-05, dotyczy cen w miejscowości Bar
Zapłaciłem 240 EUR za tydzień za 2 osoby ze śniadaniem przenoszonym do apartamentu
Dodane przez halinka, dnia 2015-09-18
W Sveti Stefanie apartament na wyspie na miesiąc ok 500 euro na dzień z widokiem na morze 150 metrów dla dwóch osób . Mnie i Zdzisia mego <3. Najlepszy hotel w MNE . Bidoki.
Dodane przez Adam, dnia 2015-08-02
W Barze klimatyzowany apartament z balkonem i widokiem na morze 37euro za 2 osoby (dane na 2.07.2015), cena w złotówkach za 7 noclegów za 2 osoby to ok. 980zł./ warunki b. dobre.
Dodane przez Andrzej, dnia 2014-09-05, dotyczy pakietu cen
apartament w hotelu 25 - 30 EUR
Dodane przez Tomasz, dnia 2014-08-18, dotyczy cen w miejscowości Sutomore
4-osobowy pokój-studio - 6 e/osobę
Dodane przez Danuta, dnia 2013-10-05, dotyczy cen w miejscowości Bar
10 od osoby
Dodane przez Anonim, dnia 2013-10-03, dotyczy cen w miejscowości Ulcinj
apartament w hotelu 5 gwiazdek (ze śniadaniem) - 2 sypialnie plus łóżko w dużym pokoju, łącznie spać może 6 osób - 105 euro/dzień, z widokiem na morze, 85mkw. Jeden z lepszych hoteli w Ulcinj.
Przy szukaniu noclegów polecam sprawdzać wyjazd i powrót w środku tygodnia (dużo taniej)
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat kosztów zakwaterowania w Czarnogórze, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Czarnogórze do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Czarnogórze do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)