Ceny w lokalach w Austrii

Wszystkie aktualne średnie ceny zostały podzielone na pięć kategorii. Dzięki temu możesz analizować tylko te, które Cię interesują. W wybranej zakładce sprawdzisz, ile wynoszą średnie ceny w różnego rodzaju lokalach - m.in. w restauracjach, kawiarniach, dyskotekach, pubach lub barach. Warto sprawdzić, ile kosztuje w Austrii lunch, obiad, fast food oraz alkohol, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Walutą w Austrii jest euro (EUR). Przelicznik przedstawia się następująco: 1 EUR = 4.3149 PLN (2018-06-22).
Dodane przez Anonim, dnia 2018-01-31, dotyczy cen w miejscowości Vöcklabruck
Pizza - 10€
Dodane przez Anonim, dnia 2016-06-05, dotyczy cen w miejscowości Wiedeń
Obiad na osobe srednio 15 Euro.
Dodane przez Matiusz, dnia 2016-04-14
Najnizsze ceny miesa oferuja w Stadhale.np korpusy drobiowe.Darmo to jest w arabskich kebabach gdyz do kebabow uzywaja tylko piersi wiec reszta do wyrzucenia ok30kg na zamkniecie.Po owoce.warzywa udamy s na Grossgrunmarkt.Pozdrawiam
Dodane przez Anonim, dnia 2016-03-05, dotyczy cen w miejscowości Innsbruck
W kawiarni ul. Marii Teresy kawa 2,40 euro, ciastko 2-3,20 euro
W restauracji Złoty Dach zupa z knedlem -5,40 euro
Dodane przez Anonim, dnia 2014-02-16, dotyczy cen w miejscowości Soelden
Region narciarski Soelden
Herbata - 2.3 €
Kawa - 3-4 €
Grzane wino - 4 €
Sałatka - 2.5 €/ 100 g
Dodane przez Anonim, dnia 2013-09-18, dotyczy cen w miejscowości Westendorf
pizza margaritta min 8-14 euro
spaghetti 7-9 euro
sznycel+frytki lub ziemniaki 12 euro
piwo 0,25 3 euro
coca-cola 0,33 3,5 euro
zupa np pomidorowa 4 euro mala miseczka
Dodane przez Anonim, dnia 2013-08-22, dotyczy cen w miejscowości Linz
W Austrii w resteracjach jedzenie nie jest takie drogie, jak napoje, bo 0,25l. minium kosztuje 2€ i to jest tylko woda mineralna, soki natomiast sa od 2,50€, kawa od 2,80€, piwo male ok. 3€, drinki kosztuja od 7€ wzwyz, galka loda ok. 1€, uwaga na przystawki przynoszone przez kelnera, ale przez nas nie zamawiane,tu w Austrii sie za nie placi, poza tym jak sa 2 wielkosci napojow i zamowimy tylko np. cole, to dostaniemy duza:) Dosc tanio mozemy zjesc tu w restauracjach chinskich oraz w barach, w normalnych danie kosztuje od 8€ i jest to kotlet z ziemniakami. Nie zdziwmy sie, ze zanim kelner poda nam karte to zapyta co do picia wiec jesli nie chcemy za duzo wydac, to przed wejsciem sprawdzmy jakie napoje i za ile nam oferuja (jesli jest taka mozliwosc, bo wisi np. menu na scianie), a na koncu zapytaja sie nas, czy rachunek ma byc wspolny czy dla kazdego osobno. Ogolnie to wszystkie uslugi w Austrii sa b. drogie, ale tez bardzo interesuja sie klientem, wejsc do sklepu bez uslyszenia dzien dobry jest nie mozliwe, ale tez siedzenie w restauracji przez kilka godzin przy jednym napoju tez trudne, no chyba ze bedziemy cierpliwie co chwile kelnerowi odpowiadac, ze juz nic nie chcemy:)
Dodane przez Bartek, dnia 2013-06-13, dotyczy cen w miejscowości Wiedeń
co mnie zdziwiło, na mieście można sobie pojeść za 6-8 euro
mc droższe niż się spodziewałem
piwko na mieście ok. 3 razy droższe niż w sklepie- zwykła cola kosztuje niemal tyle samo...
frytki kupiłem za 2e
Dyskusja

Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat cen w lokalach w Austrii, dodaj komentarz:

* - pola obowiązkowe.

Porównaj ceny w Austrii do cen...


 
Możesz porównać ceny najbardziej przydatnych produktów w Austrii do każdego innego państwa. Powyżej znajduje się lista najpopularniejszych krajów. Pełna lista znajduje się TUTAJ. Oprócz tego możesz sprawdzić, ile na świecie kosztują najpopularniejsze produkty, czyli piwo, wino, wódka oraz papierosy. Zaplanuj razem z nami wakacje ;)